Všechny bytové jednotky i komerční prostor je úspěšně vyprodán!

Naše dokončené developerské projekty

Zlonín u školky

Zlonín U Školky

14 rodinných domů
Mírovice u Prahy

Mírovice u Prahy

21 rodinných domů
Zlonín zelené hřiště 2

Zlonín – Zelené hřiště II

3 samostatné rodinné domy
27 řadových rodinných domů ve formě tzv. trojdomů
8 polovin dvojdomů
Líbeznice pod školou 4

Líbeznice – Pod školou 4

31 řadových domů
2 poloviny dvojdomu
5 samostatných domů
Praha Třeboradice Na Zlaté

Praha - Třeboradice

31 rodinných domů
30 bytů
Líbeznice pod školou 1,2

Líbeznice pod školou 1,2

49 rodinných domů
Líbeznice Pod školou 3

Líbeznice pod školou 3

43 rodinných domů
Zlonín Zelené hřiště I

Zlonín - Zelené hřiště I

7 rodinných domů
Majetkově a personálně propojené developerské společnosti LAMAR Invest s.r.o. a Nikmar Invest s.r.o. nejsou žádnými nováčky na českém developerském trhu. Po svém vzniku v roce 2003 začal Nikmar Invest s.r.o. realizovat svůj první projekt 49 rodinných domů na prodej v obci Líbeznice, v lokalitě Pod školou. Jednalo se o první a druhou etapu. O tom, že projekt byl úspěšný, svědčí skutečnost, že všechny domy byly vyprodány v průběhu jednoho a půl roku. Do dvou let od zahájení výstavby se všichni kupující mohli do svých vysněných domovů nastěhovat.

Výstavba v lokalitě Líbeznice Pod školou pokračovala neméně úspěšným tempem třetí etapou zahrnující 43 rodinných domů. I díky pokračování výstavby si developerská společnost Nikmar Invest s.r.o. vybudovala pověst společnosti, na kterou se její klienti mohou vždy spolehnout.

Majetkově a personálně spřízněná společnost TAR Stav s.r.o. pak zahájila výstavbu rodinných domů v nedaleké obci Zlonín. Komornější projekt Zelené hřiště I o 7 rodinných domcích byl úspěšně dokončen. V další etapě projektu Zlonín Zelené hřiště II se jedná již o 38 rodinných domů. Výstavba rodinných domů byla dokončena, zkolaudována a všechny domy byly prodány.

Další majetkově propojená developerská společnost LAMAR Invest s.r.o. realizovala výstavbu rodinných domů a bytů ve vila-domech v lokalitě Na Zlaté v Praze 9 – Třeboradicích. Z 31 rodinných domů a 30 bytů jsou všechny prodány a zkolaudovány. Není bez zajímavosti, že výstavbu developer úspěšně realizoval i přes nepříznivé vnější okolnosti během světové hospodářské krize. Díky správnému nastavení cenových hladin, aktivní práci s klienty, důvěryhodnému jednání, naslouchání požadavkům a potřebám zájemců o koupi považujeme projekt Na Zlaté za úspěšně dokončený.

Nikmar Invest s.r.o. pak pokračoval čtvrtou etapou úspěšného projektu Pod školou v Líbeznicích, kde se podařilo i během krize postavit a prodat celkem 38 rodinných domů.

Ve stejné době LAMAR Invest s.r.o. realizoval 10 rodinných domů v menším projektu v Mírovicích u Prahy (obec Veleň). Všechny domy si poměrně rychle našly svého nového majitele.
V roce 2015 vystavěl developer LAMAR Invest s.r.o. 14 řadových rodinných domů v centru obce Zlonín, v projektu U školky, jehož součástí je i výstavba mateřské školky. Do konce roku 2015 byly všechny rodinné domy řádně zkolaudovány a předány svým novým vlastníkům.
+420 608 747 103